GRĮŽTI ATGAL

Šypsena padeda sėkmingiems sandoriams

- Giedre, kaip manote, ar išvaizda ir harmoninga šypsena turi kokią nors įtaką gyvenime?

- Išvaizda man yra labai svarbi profesinėje veikloje. Esu projektų vadovė – žmogus, kuris nuolat bendrauja su verslo klientais, įmonių vadovais. Natūralu, kad mano užimamos pareigos skatina išvaizdai skirti ypatingą dėmesį. Estetinė išvaizda padeda sustiprinti pasitikėjimą ir palieka geresnį įspūdį klientams. Mano nuomone, ranka dangstomi šypsenos defektai nekelia pasitikėjimo aplinkiniams ir trukdo užmegzti sėkmingus sandorius.


- Pristatykite savo ortodontinio gydymo atvejį. Kas paskatino tiesinti dantis?

- Iš tiesų, mano dantų būklė yra labai sudėtinga. Apatiniame žandikaulyje yra gulintis dantukas, kuris apsunkino ir prailgino gydymą. Buvo ir sąkandžio problemų. Nusprendžiau, kad reikia kažką daryti. Šiuo metu mano gydymas kapomis trunka pusantrų metų, taigi, po kelių mėnesių jau galėsiu džiaugtis galutiniu rezultatu.


  


- Ar svarstėte apie gydymą įprasta breketų sistema?

- Apie breketus tikrai negalvojau. Ir ne tik dėl estetinės pusės – manau, tai yra tik vienas iš trūkumų. Kurį laiką teko dirbti odontologijos klinikoje, todėl mačiau breketus nešiojančių pacientų kasdienybę iš arti. Iš visų girdėjau tik neigiamus atsiliepimus. Visų pirma, „prikapsėdavo“ didesnė suma pinigų, nei buvo tikėtasi gydymo pradžioje. Be to, žmonės skųsdavosi varginančiu skausmu: dėl skausmo kai kurie net neužmigdavo, galėdavo valgyti tik minkštą maistą, o po kiekvieno valgio turėdavo kone pusvalandį valytis dantis keliais šepetėliais. Man būdavo nuoširdžiai gaila tų žmonių dėl patiriamo skausmo, diskomforto ir aš tikrai nenorėjau atsidurti tokioje ar panašioje situacijoje.


Jau gydymo pradžioje mačiau koks bus galutinis rezultatas

- Lietuvoje kapos yra, palyginus, naujas ortodontinio gydymo metodas. Ar lengvai priėmėt sprendimą tiesinti dantis nematomomis kapomis?

- Na, pradžioje gal šiek tiek buvo neramu priimti tą faktą, kad mano atvejis yra labai sudėtingas. Tačiau apsisprendžiau lengvai. Abejones padėjo išsklaidyti keli filmukai apie tiesinimo kapas, kuriuos peržiūrėjau dar prieš pirmąjį apsilankymą. Mane nuramino tai, kad kapų tikrai nesimato, o rezultatai – stulbinantys.


- Kaip sekėsi prie kapų priprasti? 

- Pratintis kalbėti man užtruko apie porą savaičių. Tai tikrai nereiškia, kad tas porą savaičių buvo neįmanoma ar labai sunku šnekėti, tačiau jautėsi šioks toks šveplavimas. Reikėjo apsiprasti su svetimkūniu burnoje, bet tai tikrai nesukėlė sunkumų.
- Kapas nešiojate jau pusantrų metų. Pasidalinkite įspūdžiais apie gydymo planavimą bei procesą.

- Mane labai sužavėjo skaitmeninis gydymo planavimas. Jau gydymo pradžioje mačiau kaip atrodys mano šypsena baigus gydymą ir dėl to jaučiausi visiškai saugi. Gavau rinkinį specialiai man pagamintų nematomų kapų, kurias paeiliui keičiu maždaug kas dvi savaites.

- Kapas galima išsiimti. Kaip Jums atrodo, tai yra privalumas ar trūkumas?

- Tai yra didelis privalumas. Man labai patinka, kad su jomis jaučiuosi nepriklausoma. Eidama į svarbų susitikimą ar vakarėlį, kapas palieku namuose.


- Kaip aplinkiniai reaguoja į kapas?

- Mažai kas pastebi, jokių klausimų nesusilaukiu. Tačiau man pačiai buvo svarbu apie kapas kuo daugiau papasakoti mane supantiems žmonėms. Esu labai patenkinta, todėl noriu dalintis savo patirtimi su tais, kuriems ši informacija yra nauja ir aktuali. O susidomėjusių buvo – ne vienas žmogus iš mano pažįstamų rato taip pat pradėjo sėkmingą gydymą kapomis.


- Kaip pasikeitė Jūsų gyvenimo kokybė?

- Jau dabar galiu pasakyti, kad sustiprėjo pasitikėjimas savimi, pagerėjo nuotaika. Šypsena akivaizdžiai pagražėjusi, nors dar liko keli mėnesiai iki gydymo pabaigos. Manau, dėl akivaizdžių privalumų, kapos anksčiau ar vėliau pakeis tuos „metalus“, kurie sukelia tiek nepatogumų, jau nekalbant apie tai, kad tikrai neprideda grožio.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – AIRNIVOL privatumo politikoje.
SUTINKU