Dantų tiesinimo kapomis kainos

ONE LIGHT

Kaina nuo 1500 Eur

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius arba apatinius dantis ir yra nežymus dantų pasisukimas ar nedideli tarpai.

Plačiau

ONE

Kaina nuo 1990 Eur

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius arba apatinius dantis ir yra didelis dantų pasisukimas, susigrūdimas ar didesni tarpai.

Plačiau

LIGHT

Kaina nuo 2400 Eur

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius ir apatinius dantis ir yra nežymus dantų pasisukimas ar nedideli tarpai.

Plačiau

COMPLETE

Kaina nuo 3300 Eur

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius ir apatinius dantis ir yra didelis dantų pasisukimas, susigrūdimas ar didesni tarpai.

Plačiau

NEMATOMOS KAPOS AIRNIVOL AR BREKETAI?

2500 €

I

Metaliniai breketai

3100 €

II

Keramikiniai breketai

3300 €

III

Airnivol complete

6000 €

IV

Liežuviniai breketai

*Nurodytos orientacinės kainos yra numatytos sudėtingam atvejui – abiejų žandikaulių gydymui, įskaičiuojant ir papildomus vizitus pas gydytoją. Kaina gali skirtis, atsižvelgiant į paciento situaciją ir klinikos kainodarą.

D.U.K.

Nuo ko priklauso kaina?

Dantų tiesinimo kaina priklauso nuo klinikinio atvejo sudėtingumo – kuo sudėtingesnė situacija, tuo didesnis kapų skaičius reikalingas, todėl kaina tokiu atveju tampa aukštesnė. O jei atliekamos tik nedidelės korekcijos, gydymas trunka trumpiau ir kainuoja mažiau. Kaina, žinoma, priklauso ir nuo to, ar koreguojamas vienas, ar abu žandikauliai.

Kur galiu tiesintis dantis kapomis?

Dantis tiesintis kapomis galite visoje Lietuvoje, pasirinkus Jums patogiausioje vietoje esančią odontologijos kliniką. Artimiausią kliniką galite rasti klinikų paieškoje.

Kokie yra kapų ir breketų skirtumai?
DANTŲ TIESINIMO KAPŲ PRIVALUMAI LYGINANT SU BREKETAIS AIRNIVOL BREKETAI
Nematomos (negėda nešioti)
Trumpesnis gydymas ir mažiau vizitų pas gydytoją
Geriau prognozuojami rezultatai
Ar nematomos tiesinimo kapos gali padėti ir sudėtingais atvejais?

Dantų tiesinimo kapomis yra gydomi ne tik lengvi atvejai. „Airnivol“ tiesinimo kapos turi unikalią užpatentuotą technologiją, kuri leidžia planuoti ne tik dantų judesius, bet ir numatyti šaknų judėjimą. Toks detalus planavimas gelbsti esant komplikuotoms situacijoms. Gydant itin sudėtingus atvejus, kaip ir tiesinant dantis breketais, gali prireikti papildomų ortodontinių priemonių.


Aurelija

Turite klausimų? Kreipkitės, mes pakonsultuosime:

Aurelija Abramovienė

Tel. nr. +370 657 81 063

El. p. aurelija@medgrupe.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – AIRNIVOL privatumo politikoje.
SUTINKU