Nematomas gydymas – akivaizdus rezultatas

Airnivol® yra pažangi ortodontinė technika, skirta dantims sulygiuoti ir harmoningai šypsenai sukurti

Nematomos
Nematomos
Trumpesnė gydymo trukmė
Trumpesnė gydymo trukmė
Galima gyventi užsienyje
Galima gyventi užsienyje
Mažiau skausmo
Mažiau skausmo
Geriau prognozuojami rezultatai
Geriau prognozuojami rezultatai
Patogu valgyti ir išsivalyti dantis
Patogu valgyti ir išsivalyti dantis
Mažiau vizitų pas gydytoją
Mažiau vizitų pas gydytoją
Nesukelia alergijų
Nesukelia alergijų

KLINIKŲ PAIEŠKA

Airnivol® yra pažangi ortodontinė technika, skirta dantims sulygiuoti ir harmoningai šypsenai sukurti

AirNivol – tai 2004 metais dviejų inžinierių, Pizos universiteto profesorių įkurta kompanija, kuri pradžioje gamino industrinius skenerius, skirtus įvertinti įvairių gaminių kokybę. 2010 metais, bendradarbiaujant su ortodontais garsėjančiu Neapolio universitetu, sukurta unikali dantų tiesinimo technologija „alignerių“ sistema. „Aligneriai“ – tai permatomos, nuimamos kapos, skirtos estetiškai tiesinti dantis ir koreguoti sąkandį be jokių fiksuotų aparatų. Pradžioje ši unikali dantų tiesinimo sistema buvo skirta tik Italijos rinkai, o nuo 2014 metų yra pasiekiama daugiau nei 20-tyje pasaulio šalių. Kapos yra visiškai nepastebimos ant dantų, todėl ši technologija suteikia galimybę pasiekti svajonių šypseną be jokio diskomforto ir nekeičiant kasdienių įpročių. Estetiškas ir patogus dantų tiesinimas – ne vienintelis kapų privalumas. Ši inovatyvi sistema išsiskiria detaliu, skaitmeniniu gydymo planavimu.

KAIP PRADĖTI?

Dantų nuskenavimas

Dantų lankų atspaudai nuimami intraoralinio skenerio pagalba. Tai nedidelis prietaisas, suteikiantis galimybę išgauti kokybišką 3D dantų lankų vaizdą, nenaudojant papildomų atspaudinių medžiagų.

3D Modelis

Skaitmeniniai dantų atspaudai užtikrina greitesnį ir lengvesnį ortodontinio gydymo planavimą.

Kapų gamyba

Parengus gydymo planą, užsakoma kapų gamyba. Reikiamą dantų tiesinimo kapų skaičių individualiai kiekvienam pacientui pagamina dantų technikai.

Airnivol yra ypač patogus ir estetiškas sprendimas, skirtas sulygiuoti dantims ir suteikti jums naują įvaizdį.

Gydymas nematomų kapų sistema pasižymi ypatingu tikslumu ir saugumu. Gydymo planą parengia net trys specialistai: ortodontas, ortodontas-konsultantas Italijoje ir techninis vadovas. Profesionalius bioinžinierius ir ortodontus, kurių specializacija yra dantų tiesinimas nematomomis kapomis, vienija bendra internetinė platforma. Tai reiškia, kad kiekvienas individualus atvejis yra peržiūrimas kelių ortodontų. Gydymo efektyvumą užtikrina ir tai, kad planas parengiamas kompiuterine sistema nuo pirmo iki galutinio žingsnio. 

Skaitmeninis planavimas leidžia tiksliai numatyti ne tik dantų padėtį, bet ir dantų šaknų poziciją gydymo eigoje. Tai yra ypač aktualu periodonto liga sergantiems pacientams. Kad dantų tiesinimas vyktų sklandžiai ir nebūtų nukrypta nuo plano, pacientas periodiškai turi apsilankyti pas ortodontą.

KAIP TAI VEIKIA?

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – AIRNIVOL privatumo politikoje.
SUTINKU